7.017 Réžijný pracovník

Náplň práce

Jedná sa o prácu s drevom a to v oblasti piliarskej výroby, v spracovaní dreva, ludia tu pracujú na drevoobrábacích strojoch.Skracovacia píla, hobľovačka,rozmietačka. Človek vezme drevenú fošňu zo surového dreva,vloží do stroja ten opracuje daným úkonom a z druhej strany je človek čo už hotový výrobok uloží na hromadu.Celý deň sa pracuje v stoji v hlučnom a prašnom prostredí.Treba si dávať veľmiveľký pozor pri práci.

Místo výkonu práce

Krnča

Mzda

dohodou

Požadujeme

Skúsenosti s prácou s drevom sú výhodou, nie podmienkou. Jedná sa o fyzicky náročnejšiu pracú. Pracoviská pozostávajú z jednozmennej, dvojzmennej a trojzmennej prevádzky. Uchádzači budú zaradení na pracovisko podľa majstra, nedá sa vyberať zmennosť. Ochota pracovať nadčasy. Spoľahlivosť, flexibilita, manuálna zručnosť, samostatnosť. Dobrý zdravotný stav.

Nabízíme

Celoročné zamestnanie na hlavný pracovný pomer. Výplaty v pravidelnom termíne, možnosť vyberania záloh. Dlhodobé a 100% stabilné zamestnanie. Pre uchádzačov zabezpečejeme aj bezplatné ubytovanie v rodinných domoch v miestnej obci.

Další informace

Platové podmienky: PZ od 580€/mesiac v hrubom Zamestanci budú mať zabezpečenú stravu na pracovisku, stravné lístky v hodnote 3,38 €

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Michalisko Jozef
jozef.michalisko@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka