6.003 Operátor výroby

Náplň práce

Vykonáva druh práce, ktorej výkon si nevyžaduje odborné znalosti ani predchádzajúcu prax. Zodpovedá za jednoduché, opakujúce sa rutinné úlohy s presným zadaním. Sleduje postupnosť jednoduchých operácií. Vykonáva pomocné, prípravné a manipulačné práce podľa presných pracovných postupov a pokynov nadriadeného vedúceho zamestnanca. Zodpovedá za základnú obsluhu strojných zariadení v súlade s návodmi na obsluhu. Zodpovedá za kvalitu svojej práce a vykonáva kontrolu podľa kontrolných plánov. Vedie evidenciu údajov v podnikovom informačnom systéme. Zabezpečuje čistotu na svojom pracovisku. Vykonáva iné práce s týmto súvisiace a všetky práce podľa pokynov nadriadeného vedúceho zamestnanca.

Místo výkonu práce

Levice

Mzda

dohodou

Požadujeme

Zamestnanci, ktorí sú ochotní pracovať na 2-4 zmennej prevádzke. Práca väčšinou na baliarni, kde sa prebalujú balíky s cukríkami, kontrola zvarov na baleniach, údržba pracoviska. Požadujeme absolvovanie vstupnej LP a zdravotný preukaz na prácu s potravinami. Bez ZP nie je možný nástup.

Nabízíme

Práca v zahraničnej spoločnosti. Nástupná mzda 2,95€/hod. + príplatok za noc, nadčas, prípadne rizikové prostredie. Obedy večere vo firemnej jedálni. V prípade nočných zmien stravný lístok v hodnote 3,40€.

Další informace

V nástupný deň, prebiehajú vstupné školenia + sa merajú osobné miery, aby mohli objednať oblečenie, odovzdanie skriniek a pracovnej obuvi.

Ubytování

Ne

Doprava

Ne

Kontakt

Piš Milan
milan.pis@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka