5.003 Operátor výroby

Náplň práce

manipulace s elektronickými součástkami a vizuální kontrola elektornických součástí práce na 12 hodinové směny ve stoje

Místo výkonu práce

Brno - Modřice

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pro světového výrobce servrů hledáme nové kolegy na pozici pracovníka výroby a kompletace drobných elektro součástek.

Nabízíme

Stabilní práci s dlouhodobou perspektivou, mzda: 17 000 - 18 000Kč, 100% příplatek za každou víkendovou směnu navíc, práci JEN 3 DNY V TÝDNU (NE, PO, UT nebo ST, ČT, PÁ) JEN RANNÍ SMĚNY - 06:00 - 18:00, 80Kč stravenky za odpracovanou směnu, půlroční/ roční bonusy, čisté pracovní prostředí, autobusovou dopravu do zaměstnání ZDARMA možnost přesčasů.

Další informace

Nevyžadujeme předchozí praxi ve výrobě, na pozici je možné se zaučit.

Ubytování

Ne

Doprava

Ano

Kontakt

Plesníková Petra
petra.plesnikova@mcroygroup.com

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám

Navigace: Hlavní stránka