5.003 Operátor výroby

Náplň práce

zamestnanec dáva pozor na stroj ktorý vyrába konkrétny výrobok, odoberá z neho hotové kusy a uskladnuje na paletu.operátori si nenastavujú ani neupravujú program.jedná sa iba čisto o obsluhu stroja.

Místo výkonu práce

Solčany

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme šikovných ludí na obsluhu vstrekovacích lisov.Pracovať budú v novopostavenej hale kde je čisto, teplo.

Nabízíme

ponukame pracu v dvojzmennej prevádzke ranná ,poobedná 12 hodinové smeny.

k mzde sa priratáva osobné hodnotenie, dochádzkový bonus,výkonostné odmeny všetko v hodnote až 200€,stravné lístky v hodnote 3,6€,ubytovanie hradíme. smennosť je nasledujuca 1. ranná(6,00-18,00), 2.poobedná (18.00 - 6.00), 3.voľno, 4.ranná (6,00-18,00), 5.poobedná (18.00 - 6.00), víkendy bývajú voľné.

Kontakt

Michalisko Jozef
jozef.michalisko@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205