5.003 Operátor výroby

Náplň práce

Výroba: práca iba v stoji; na linke pracuje spolu 25 - 28 ľudí; práca v rukaviciach; jednoduchá manuálna práca - každý zamestnanec vykonáva jednu svoju pozíciu, práca s malými súčiastkami potrebná manuálna zručnosť a dobrý zrak; skrutkovanie; na konci linky - balenie hotových výrobkov do krabíc. Vykonáva operácie vo výrobe v súlade s operačnými štandardami a inštrukciami za účelom dosiahnutia výrobného plánu a požadovanej kvality. Manipuluje s materiálom a hotovými výrobkami v súlade s operačnými štandardami a inštrukciami za účelom zabezpečenia plynulého toku materiálu a hotových výrobkov. Pracovná pozícia pracujúca v 7,25 hod. dennom a 8 hod. dennom pracovnom režime vykonáva prácu od pondelka do piatku v pravidelne rozvrhnutom pracovnom čase a pracovná pozícia pracujúca v 11,00 hod. dennom pracovnom režime vykonáva prácu prevažne v nepretržitej prevádzke v nepravidelne rozvrhnutom pracovnom čase.

Místo výkonu práce

Nitra

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pre podnik Foxconn Nitra obsadzujeme pozície Operátora výroby LCD televízorov. Operátor vykonáva operácie vo výrobe v súlade s operačnými štandardami, manipuluje s materiálom a hotovými výrobkami. Požaduje sa dobrý zdravotný stav, dobrý zrak, manuálna zručnosť, disciplinovaný prístup k práci. Nepožadujú sa skúsenosti s výrobou, pracovník bude zaškolený.

Nabízíme

Pracovný pomer na HPP Všetky pozície vhodné ako pre mužov, tak pre ženy a páry Hodinová mzda po skúš. dobe je 4,20€/hod brutto Pracovný úväzok 7,5h/12h - podľa zadania užívateľského zamestnávateľa Zabezpečené ubytovanie Zabezpečené stravovanie v podniku (zabezpečený obed - príspevok 1,50€/zamestnanecká cena 1,09€, za nočnú smenu bez stravy - doplatok do mzdy 1,86€) Dochádzkový a výkonnostný bonus - podľa podmienok užívateľského zamestnávateľa Zabezpečená doprava do a zo zamestnania priamo na ubytovňu Zálohy Možnosť nadčasov

Další informace

Ubytovanie zabezpečené zo strany agentúry v troch typoch 1. zložené z "buniek", jedna bunka obsahuje 2 dvojlôžkové izby s televízorom; každá bunka je vybavená kuchynkou (súčasťou je chladnička a dvojplatnička); plus kúpeľňa a wc; možné využitie práčovne na prízemí. Za ubytovanie strhávaný poplatok 1€ za noc. 2. Izbový systém – dvoj-, troj- a štvorlôžkové izby, spoločné kuchynské priestory, spoločné sanitárne a sociálne zariadenie, spoločná spoločenská miestnosť s TV a satelitom. 3. Izbový systém – štvorlôžkové izby – medzi dvomi izbami sa nachádza spoločné sanitárne a sociálne zariadenie , spoločné kuchynské priestory, spoločenská miestnosť s TV.

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Benediková Eva
evabenedikova@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka