5.003 Operátor výroby

Náplň práce

Jedná se o práci jednoduchou a fyzicky nenáročnou: - testování a drobné opravy vysavačů, routerů, sluchadel, rádií, reproduktorů, televizí apod. (drobné opravy - pokud je na vysavači malý škrábanec tak ho zaměstnanec přeleští)

Místo výkonu práce

Pardubice

Mzda

dohodou

Požadujeme

Dodávateľ montážnych prací, spoločnosť WP Xawax Czech s.r.o. hľadá vhodných adeptov na pozíciu operátor výroby. Požadujeme samostatnosť, spoľahlivosť a ochotu učiť sa nové veci. Predpokladáme dobrý zdravotný stav uchádzača a minimálne základné vzdelanie.

Nabízíme

Dlhodobú prácu na hlavný alebo vedľajší pracovný pomer. Odpovedajúce mzdové ohodnotenie. Práca na jedno zmenný provoz,ranne zmeny 06-14 občas 06-18,volne víkendy. Možnosť nadčasov. Výhodné mobilné tarify. Možnosť kariérneho rastu.

Další informace

V podniku je výdaj teplého jedla, alebo minimálne odpočinková miestnosť s kuchynkou (mikrovlnka, chladnička, varná konvica) --> závisí na hale kde bude zamestnanec pridelený. K dispozícii sú oddelené mužské a ženské šatne so sprchou. Zabezpečený odvoz do/z práce. Možnosť bývania na ubytovniach zdarma alebo príspevok na súkromné ubytovanie.

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Antol Tomaš
tomasantol@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka