5.003 Operátor výroby

Náplň práce

Výroba: práca iba v stoji; na linke pracuje spolu 15 - 17 ľudí; práca v rukaviciach; jednoduchá manuálna práca - každý zamestnanec vykonáva jednu svoju pozíciu, práca s malými súčiastkami potrebná manuálna zručnosť a dobrý zrak; skrutkovanie; na konci linky - balenie hotových výrobkov do krabíc. Robia sa vstupné testy (dostupné aj na pobočkách), OOPP zabezpečené.

Místo výkonu práce

Nitra

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pre podnik Foxconn Nitra obsadzujeme pozície Operátora výroby – montáž konzoly Sony Play Station. Požaduje sa dobrý zdravotný stav, dobrý zrak, manuálna zručnosť, disciplinovaný prístup k práci. Nepožadujú sa skúsenosti s výrobou, pracovník bude zaškolený.

Nabízíme

Pracovný pomer na HPP Pracovný úväzok 12h - podľa zadania užívateľského zamestnávateľa Zabezpečené ubytovanie Zabezpečené stravovanie v podniku (zabezpečený obed - príspevok 1,83€/zamestnanecká cena 0,92€, za nočnú smenu bez stravy - doplatok do mzdy 1,86€) Dochádzkový sezónny bonus - podľa podmienok užívateľského zamestnávateľa Zabezpečená doprava do a zo zamestnania priamo na ubytovňu Zálohy Možnosť nadčasov

Další informace

Všetky pozície vhodné ako pre mužov, tak pre ženy. Všetky pozície sú nastavené pre SK pracovníkov, kvôli plánovanej zmene v priebehu procesu a nemožnosti nového zaškolenia v cudzom jazyku. Hodinová mzda po skúš.dobe je 3,34 €/hod brutto Ubytovanie zabezpečené zo strany agentúry - kvalitné - zložené z "buniek", jedna bunka obsahuje 2 dvojlôžkové izby s televízorom; každá bunka je vybavená kuchynkou (súčasťou je chladnička a dvojplatnička); plus kúpeľňa a wc; možné využitie práčovne na prízemí. Za ubytovanie strhávaný poplatok 1€ za noc.

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Kozlová
Mgr. Safia
safiakozlova@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka