5.003 Operátor výroby

Náplň práce

manuální práce ve výrobě, lisování, kontrola dílů

Místo výkonu práce

Sadská

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pro společnost Parker v Sadské , která je - přední výrobce technologií a systémů pro řízení pohybu. Výroba průmyslových těsnění pro hydraulické a pneumatické systému, dále např. pro chemický,automobilový, zpracovatelský průmysl. hledáme fyzicky zdatné , spolehlivé a samostatné zaměstnance . Vyuční list není podmínkou .

Nabízíme

Dlouhodobou práci na HPP s odpovídajícím pracovním ohodnocením . Práce probíhá ve třísměnných / nepřetržitých provozech . Po pracovité zaměstnance je zde možnost přivýdělku prostřednictvím přesčasů . V pondiku je možnost stravování v ranních a odpoledních směnách . Za noční směny se dávají stravenky.

Další informace

stravenky v hodnote 73 Kč o víkendových smenách, plus nočné AG hradí 55%, zamestnanec si hradí 45%, cz týždeň stravovanie v miestnom bufete, AG hradí 55%, zamestnanec 45%. nenárokový bonus 0 - 900 Kč

Ubytování

Ano

Doprava

Ne

Kontakt

Fejtková Lucie
luciefejtkova@wincottpeople.com

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám

Navigace: Hlavní stránka