5.002 Montážník - linka

Náplň práce

Vykonávanie montážnych prác podľa platných výrobných plánov a postupov za účelom výroby kvalitných výrobkov zákazníkovi. Zamestnanec vykonáva aj ďalšie úlohy a činnosti uložené nadriadeným pracovníkom a v súlade s organizačnými a riadiacimi normami. Praca v automobilovom priemysle

Místo výkonu práce

Trenčín

Mzda

dohodou

Požadujeme

Ochotu pracovať

Nabízíme

• Nenáročná práca • Dochádzkový a výkonnostný bonus • Bohatý sociálny program : (13. a 14. plat, Korčuľovanie, plaváreň, Squash – zdarma) • Benefit za odporučenie: od 200€ do 600€ podľa pozície • Bezplatná doprava zo širokého okolia zabezpečená: Bánovce n/B-Trenčín. Trenčín-mesto

Práca na 4 zmeny Hella Trenčín Nenáročná práca Práca vhodná aj pre ženy

Kontakt

Piš Milan
milan.pis@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205