4.040 Kovář

Náplň práce

Materiál se vloží do dutiny spodní zápustky a vrchní zápustka se úderem přitlačuje na spodní zápustku. Obsluha bucharu, vkládání výkovků do bucharu. Manipulace s výkovky, třídění a uskladnění. Vizuální kontrola výkovků. Buchar obsluhuji 3 pracovníci, každý má jinou funkci. Po domluvě s ostatními pracovníky je možno se na jednotlivých pozicích střídat.

Místo výkonu práce

Kopřivnice

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pracovníky, kteří mají aspoň malou praxi na kovárně a zkušenosti se zápustkovým kováním a manipulaci s výkovky. Popřípadě se s tímto setkali po čas školy.

Nabízíme

Příspěvky na dopravu. Ve vyjímečných situacích i ubytování hrazené agenturou (podle volných míst na ubytovně). Závodní stravování. Pracovní oděv. Nástupní plat kováře 122 Kč a po prvním odpracovaném měsíci 130 Kč čistého. Nástupní plat dělníka na kovárně 110 Kč a po prvním odpracovaném měsíci 120 Kč čistého.

Další informace

Pracoviště v areálu Tatry v podniku Tatra Metalurgie v Kopřivnici. Před nástupem je nutné absolvovat pohovor v podniku. Poté absolvovat školení BOZP a LP u našeho závodního lékaře. K lékaři je nutno mít výpis s lékařské dokumentace od svého obvodního lékaře. U lékaře se platí 300 Kč za prohlídku. Náklady spojené s LP proplácí agentura v první výplatě. Poté je možno nastoupit. V podniku se dělá na dvě nebo tři směny (7,5 h), možnost přesčasů. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Ubytování

Ne

Doprava

Ano

Kontakt

Kovalčík Daniel
danielkovalcik@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka