4.039 Operátor odborný

Náplň práce

Hľadáme pracovníka na pozícii: zlievač, tavič, leštič, jadrár, údržbár - mechanik. Zlievač - odlievanie, orezanie, brúsenie, obrábanie, tepelné spracovanie, impregnácie, test tesnosti héliom, polomontáže a lakovanie. Čistenie, leštenie povrchov, príprava formovacej smesi a výroba jadier. Údržbár- mechanik - oprava priemyselných strojov a zariadení, preventíva údržba, denná kontrola zariadení, predchádzanie poruchám, kontrola stavu zariadení.

Místo výkonu práce

Jablonec nad Nisou

Mzda

dohodou

Požadujeme

SOU - výučný list, prax min. 3 mesiace, dobrý zdravotný stav, fyzickú zdatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, manuálnu zručnosť, ochotu učiť sa novým veciam

Nabízíme

Perspektívne zamestnanie, práca v stabilnej firme. Práca na 3 smeny alebo v nepretržitom režime. Možnosť záloh.

Podnik sa zaoberá zlievarenskou činnosťou a tepelnou technikou. Unitherm je zlievarňa hliníku, disponuje 2 technológiami - odlievanie do pieskových a kovových foriem.

Kontakt

Gajdošová
Ing. Denisa
denisagajdosova@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205