4.029 Zvárač 135

Náplň práce

Zváranie dielcov podla požadovanej zákazky. tenký aj hrubý materiál. Zváranie metódou CO2. práca podľa výkresovej dokumentácie.

Místo výkonu práce

Frydlant

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme zvárača s platným certifikátom EN 135,ktorý ma prax vo zváraci hrubých materiálov min. 3 roky. Požadujeme znalosť výkresovej dokumentácie a presnosť vo zváraní, všetky zvary prechádzajú kontrolou. Samostatnosť, ochotu pracovať nadčasy podľa požiadavky aj víkendy. Pracuje sa v 1 zmennej prevádzke.

Nabízíme

Výhodné platové podmienky, jednosmenna prevádzka, možnosť pracovať nadčasy, zalohy po odpracovaní 80h. možnosť ubytovania vo Frýdku -Místku (10 km od pracoviska), OPP

Možnosť stravovanie v kantíne, v prípade potreby zabezpečujeme ubytovanie. V podniku je pracovný pohovor. viazacký a žeriavnický preukaz ne je potrebný, ale je výhodou,. Ponúkaná práca je na 2-3 mesiace.

Kontakt

Kazík Jakub
jakubkazik@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205