4.029 Zvárač 135

Náplň práce

Zváranie dielcov podla požadovanej zákazky. tenký aj hrubý materiál. Zváranie metódou CO2. práca podľa výkresovej dokumentácie.

Místo výkonu práce

Frydlant nad Ostravicou

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme zvárača s platným certifikátom EN 135,ktorý ma prax vo zváraci hrubých materiálov min. 2 roky. Požadujeme znalosť výkresovej dokumentácie a presnosť vo zváraní, všetky zvary prechádzajú kontrolou. Samostatnosť, ochotu pracovať nadčasy podľa požiadavky aj víkendy. Pracuje sa v 1 zmennej prevádzke.

Nabízíme

Výhodné platové podmienky, jednosmenna prevádzka, možnosť pracovať nadčasy, zalohy po odpracovaní 80h. možnosť ubytovania vo Frýdku -Místku (10 km od pracoviska), OPP Práca na živnosť. Nastup okamžite

Možnosť stravovanie v kantíne, v prípade potreby zabezpečujeme ubytovanie. V podniku je pracovný pohovor. viazacký a žeriavnický preukaz ne je potrebný, ale je výhodou,. Ponúkaná práca je do konca roka 2017

Kontakt

Kazík Jakub
jakubkazik@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205