4.029 Zvárač 135

Náplň práce

Zvárajú sa plechy o 0,8 - 5 cm podľa podzostavy. Na zvaroch je len vizuálna kontrola. Budú pracovať ako tím na jednom nakladači 5 zamočníkov a 2 zvárači.

Místo výkonu práce

Kútna Hora

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme zváračov s platným certifikátom STN 135 na Kutový a Tupý spoj, ktorý ma prax vo zváraní tupých a kútových spojov min. 3 roky. Zvárač musí vedieť prevariť koreň a na 2/3 krát zaliať zvar. V podniku sa vyrábaju podstavy pre nakladače a strojovú techniku, cca 10 rôžnych druhov podvozkov. Samostatnosť, ochotu pracovať nadčasy podľa požiadavky aj víkendy. Zvárač musí mať vlastnú helmu a rukavice. Pracuje sa jednosmennej prevádzke 10 hodin denne + víkendy 8 hodin.

Nabízíme

Výhodné platové podmienky, jednosmenna prevádzka, možnosť pracovať nadčasy, zalohy po odpracovaní 80h. možnosť ubytovania v Areáli.

V podniku je pracovný pohovor. viazacký a žeriavnický preukaz ne je potrebný, ale je výhodou,.

Kontakt

Kazík Jakub
jakubkazik@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205