4.029 Zvárač 135

Náplň práce

Firma vyrába menšie dieli do rôznych strojov a zariadení, vyvrtáva rôzne otvorí do kovových. nerezových, hlinikových dostičiek. Čitanie Výkresovej dokumentácie podmienkou.

Místo výkonu práce

Polička

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme skusených zváračov 135 s platným certifikátom. Prax 2 roky Čitanie vykresovej dokumentácie Práca počas vikendu Seriozných pracovníkov Uchádzač musí mať skúsenosti so zváraním tenkých a hrubých plechov, kutový a tupý zvar. Potrebné zaslanie CV uchadzačov o prácu.

Nabízíme

Ubytovanie zdarma hneď pri vstupe do Arealu. Ubytovanie po 2 - 3 - 4 na izbe. Práca na Zivnosť, HPP. Práca na Turnusy, Pracovný čas 10 - 12 hodín denne, Nastup okamžite, Platové podmienky od 30 000 - 55 000 kč Záloha po 80 hodínách Dlhodobý pracovný pomer na jednom pracovisku.

Zo sebou postelné prádlo na ubytovanie Pracovné oblečenie na prvý mesiac. Započtový lisť(KOPIA) Ubytovanie zdarma

Kontakt

Šmatlavová Katarína
katarinasmatlavova@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205