4.025 Zvárač ZM1

Náplň práce

Práca na prípravku Dozvarovanie po zváraciom robotovy Práca na výrobu regalových prvkov, kovamia, privarenie uchytov, bočnice, zavetrávaky atď... Práca v prípravku Manuálne čikovnejší zváranie celého dielca.

Místo výkonu práce

Pardubice

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme zváračov zo základným kurzom ZM1 na dovarenie pripravkov po robotov. Manuálne šikovnejší zvárači budu zvárať celé prípravky. Nie je ptrebný platný preukaz na zváranie. Prípade že nemá uchadzač preukaz vieme dorobiť len aby to vedeľ zvárať. Zváranie tenkých materialov. Potrebná prax aspoň 1 rok Nastup okamžitý Práca v 3 zmenej prevádzke

Nabízíme

Platové podmienky 25000 - 35 000 netto Ubytovanie zdarma Stravovanie v podniku zabespečené Dlhodobá práca. Nastup okamžité

Práca v 3 zmnnej prevádzke Prax 1 rok Dovarovanie po robotovy. Nastup okamžite Veci na ubytovanie OPP Zabespečíme

Kontakt

Putorík Norbert
norbertputorik@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205