4.018 Montážnik/montér

Náplň práce

Práca na montážnej linke, výrába sa na prevádzke automobilová linka pre Automotiv, Potrebné čitanie VD.

Místo výkonu práce

Eislingen

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme montážních pracovníkov na výrobu automobilových liniek. Práca na výrobnej hale, výroba pre automobilových dodávatelov (BMW, OPEL, MERCEDES, AUDI atdˇ....) Prax na montáží automobilových liniek, nie je to práca Operátora výroby Ovládanie výkresovej dokumentácie a čitanie technologického postupu Zaslanie CV na emailovu adresu Osobný automobil Otvorený živnosť

Nabízíme

Práca na celí rok Garantovaných 50 hodín/ týždenne Ubytovanie zdarma Plat 13€ práca na živnosť Plat 11€ práca na HPP

Posytujeme zálohu po oprapcovaní 90 hodín vo výše 300€ Splatnosť faktury do 30 dni Vystavenie faktur za živnistnikov

Kontakt

Šmatlavová Katarína
katarinasmatlavova@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205