4.018 Montážnik/montér

Náplň práce

Montování jednotlivých komponentů v interiéru tramvajových vozů - sedačky, podlahy, okna atd.

Místo výkonu práce

Ostrava

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hledáme zručné zámečníky - montážníky se zkušenostmi v strojírenském průmyslu. Důležitá je manuální zručnost a samostatnost.

Nabízíme

Možnost ubytování nedaleko od podniku, možnost stravování v podniku. Práci v prosperující společnosti a zajímavé platové ohodnocení.

Další informace

EKOVA ELECTRIC se zabývá údržbou, modernizací a výrobou tramvají, trolejbusů a elektrobusů. Zatím jednosměný provoz (ranní), předpoklad rozběhu na dvousměnný provoz (ranní/odpolední). V podniku je kantýna a ubytování je cca 9km od podniku (Laguna - Oběžná) HPP - bez ubytování 120 Kč/hod. V případě potřeby zabezpečit ubytování musí zaměstnanec počítat s poplatkem 120 Kč/noc.

Ubytování

Ano

Doprava

Ne

Kontakt

Sroka Jozef
jozefsroka@wincottpeople.com

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám

Navigace: Hlavní stránka