4.017 Obrábač NC

Náplň práce

Firma vyrába menšie diely do rôznych strojov a zariadení, vytvára rôzne otvory do kovových, nerezových a hlinikových doštičiek. Uchádzač musí vedieť obsluhovať daný NC stroj a programovací jazyk.

Místo výkonu práce

Polička

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme skúsených obrábačov kovov na pozíciu NC stroja-sustruh Prax v obsluhe NC strojov Čítanie výkresovej dokumentácie ovládať programovací jazyk Sinumerik-siemens

Nabízíme

Ubytovanie zdarma hned pri podniku, na izbe po 2,3,4. Práca na Živnosť a HPP Pracovný čas 10-12 hodin denne Záloha po 80 odpracovaných hodinách Dlhodobá práca NÁSTUP OKAMŽITE

Tipy strojov: SPRY 25NC sustružnický revolverový poloautomat-riadiaci systém Sinumerik-Siemens 810 T SPRY 25NC sustružnický revplverový poloautomat-riadiaci systém 510 A

Kontakt

Halamová Michaela
michaela.halamova@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205