4.016 Obrábač CNC

Náplň práce

Opracovanie a nových dielov Práca s Hliníkom, Čiernim materialom a Nerezovou. Podnik spracuvava požadavky od odberatelov, jedna sa o väšie aj menšie kusy dielcov Potrebné čitanie vykresovej dokumentácie. Práca zo žeriavom a umnutím dielca do Žeriavu

Místo výkonu práce

Krnov

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme Obrábačov kovov na CNC Obrabacie centrum frézu s programovacím jazykom Heiden Hein Prax minimálne 3 roky v obrábaní na obrabacom centre zo systémom Heiden Heing Uchádzač musí ovládať upnutie diela do stroja, prácu s meracimi pristrojmi. Vyznanie sa v programovacom jazyku Heiden Hein prípadne upravu korekcii a vyšky Čitanie vykresovej dokumentácie Práca spočíva v opracovaní a opravé rôzných dielcov výroby ktoré firma opracováva. Ponukame prácu na hlavny pracovný pomer aj živnosť. Platové podmienky od 30000 - 50 000 kč netto Pracuje sa na 8 hod až 12 hodinové zmeny podľa dohody v podniku. Možnosť nadčasov a turnusov.

Nabízíme

Ponukame prácu na živnosť alebo hlavný pracovný pomer Ubytovanie zdarma 1,5 km od podniku Možnost poskytnutia zálohy po 90 odpracovaných hodinách Dlhodobá práca Možnosť turnusov po dohode. Nadčasi práca 8 - 12 hodín denne

Zobrať so sebou minimálne 3 000 kč na žitie. Zaslanie CV k nám na email aby sme mohli zohnostiť a zaslať do podniku. V podniku je 3 dni pracovná skuška ktorá je platená v prípade že prejde uchádzač skúškou. Ubytovanie 1,5 km od podniku na penzione ktorý ma zabespečenú kuchynku, práčovňu, aj ladničku, televizor, WiFi pripojenie

Kontakt

Halamová Michaela
michaela.halamova@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205