4.016 Obrábač CNC

Náplň práce

Potřebná znalost měření s kaliby, posuvným měřidlem, mikrometrem, digitálním uchýlkometrem, výkresovou dokumentácí, upínaním obrobku. Časem po zaučení od pracovníka očekáváme, že bude schopný vykonávat korekci v programu. Praxe v některém z programoů Fanuc, Sinumerik, Heidenhain je vítaná, ne nutná. Po dohode s mistrem presčasy.

Místo výkonu práce

Kopřivnice

Mzda

dohodou

Požadujeme

Obrábače kovů, kteří mají chuť dálej rozvíjet svoji praxi na CNC obráběcím centru nebo se nebojí přejít od klasických obráběcích strojů na CNC. Nástup možný ihned.

Nabízíme

Příspěvek na dopravu nad 40 km (95 kč za jeden odpracovaný den) nebo ubytování. Práci v třísměnném provoze, osmihodinové směny. Možnost zaučení na požadovanou pozici samozřejmostí. První měsíc 120 Kč v čistém na hodinu, po prvním měsíci 130 Kč.

Další informace

TATRA METALURGIE a.s. je významným českým výrobcem odlitků a výkovků, které jsou dodávány pro strojírenské aplikace v mnoha evropských zemích. Obchodní činnost společnosti navazuje na dlouhodobé obchodní vztahy se zákazníky slévárny (Tafonco a.s.) a kovárny (Taforge a.s.) s cílem jejich dalšího posílení a rozvoje. Odlitky a výkovky směřují do automobilového průmyslu, železničního průmyslu, k výrobcům zemědělských strojů, stavebních strojů a manipulační techniky. Své uplatnění naleznou i v oblasti všeobecného strojírenství i speciálních aplikací. Před nástupem je nutné absolvovat lékařskou prohlídku u našeho závodního lékaře, která stojí 300 Kč. K lékaři je nutno donést výpis ze zdravotní dokumentace od obvodního lékaře. Lékařskou prohlídku i výpis ze zdravotní dokumentace agentura poté proplácí.

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Kovalčík Daniel
danielkovalcik@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka