4.016 Obrábač CNC

Náplň práce

Opracovanie a opravy armatur. Práca s Hliníkom, Čiernim materialom a Nerezovou. Podnik vyrába, kohuty na armatury, spätne klapky, uzaveracie klapky, obočky na potrubie. Potrebné čitanie vykresovej dokumentácie. Práca zo žeriavom

Místo výkonu práce

Krnov

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme Obrábačov kovov na CNC Horizontálnu frézu WHN 130 s programovacím jazykom Heiden Hein Prax minimálne 3 roky v obrábaní na Horizontálnej fréze Uchádzač musí ovládať upnutie diela do stroja, prácu s meracimi pristrojmi. Vyznanie sa v programovacom jazyku Heiden Hein. Čitanie vykresovej dokumentácie Práca spočíva v opracovaní a opravé Armatur pre potrubie. Ponukame prácu na hlavny pracovný pomer aj živnosť. Platové podmienky od 36 000 netto. Pracuje sa na 8 hod až 12 hodinové zmeny podľa dohody v podniku. Možnosť nadčasov a turnusov.

Nabízíme

Ponukame prácu na živnosť alebo hlavný pracovný pomer Ubytovanie zdarma Možnost poskytnutia zálohy po 90 odpracovaných hodinách Dlhodobá práca Možnosť turnusov po dohode. Nadčasi dovolené

Zobrať so sebou minimálne 3 000 kč na žitie. Zaslanie CV k nám na email aby sme mohli zohnostiť a zaslať do podniku. V podniku je 3 dni pracovná skuška ktorá je platená v prípade že prejde uchádzač skúškou. Ubytovanie 4 km od podniku na penzione ktorý ma zabespečenú kuchynku, práčovňu, aj ladničku, televizor, WiFi pripojenie

Kontakt

Kazík Jakub
jakubkazik@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205