4.014 Frézar

Náplň práce

Práca podľa požadovanej výkresovej dokumentácie. Výroba podľa konkrétných zákazok ktoré sa opakujú (nie je to sériová výroba). Zamestnanec musí samostatne vedieť zasahovať do korekcií, upnutia dielcov,meranie a celkovú obsluhu. Zamestanec nemusí vedieť programovať, v podniku je programátor.

Místo výkonu práce

Zlín

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme CNC frézara, ktorý má prax v obore. Na frézach sú systémi Fanuc a Heiden Hain. Uchádzač musí ovládať výkresovú dokumentáciu. Požadujeme samostatnosť: upínať dielce, merať a robiť kompletnú obsluhu stroja. V podniku ej programátor, zamestatni len zasahujú do korekcií. Zákazková výrova ktorá sa opakuje. Poždaujeme 100% dochádzku, zodpovednosť, ochotu pracovať nadčasy.

Nabízíme

Dlhodobú prácu . pracuje sa v 2 zmennej prevádzke, možnosť práce formou turnusu. Ponúkame pracovať nadčasy, a v prípade potreby podniku sa pracuje aj víkendy. Prácu na HPP, DOPČ, ŽL. Ponúkame zálohy po 80 odpracovaných hodinách, ubytovanie v prípade potreby, opp.

1. týždeň sa zamestnanec zaúča pri inom pracovníkovi, po tomto týždni oboznámenia pracuje samostatne. Prioritne hľadáme ľudí z okolia, ale v prípade potreby zabezpečujeme ubytovanie. Pred nástupom je obhliadka výroby.

Kontakt

Kazík Jakub
jakubkazik@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205