4.014 Frézar

Náplň práce

Požadujeme aby uchádzač vedel čítať výkresovú dokumentáciu pracoval samostatne po týždne zaáčania a bez zmätkov. Požadujeme kompletnú obsluhu stroja, nastavovaie výšok, hĺbok, upnutia diecov.Precíznosť pracovného plnenia. Dobrý zdravotný stav.

Místo výkonu práce

Frýdlant nad Ostravici

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme obrábača kovov na klasikuFrézu 50, 100, ktorý ma prax v obore min. 3 roky. Uchádzač musí ovládať výkresovú dokumentáciu, všetky potrebné práce na klasike, nastavovanie výšky dielca, hĺbky frézy a všetky potrebné operácie.

Nabízíme

Nadčasy, zálohy po odpracovaní prvého týždňa. Pracuje sa v 2 zmennej prevádzke 8h, prípadne 10 hodín denne, víkendy sa pracuje podľa potreby, po dohode je možnosť pracovať nadčasy. Ponúkame prácu na hlavný pracovný pomer, aj živnosť.

Pracuje sa zákazková výroba podľa požiadavok, väčšinou sa vyrábajú menšie dielce. V podniku je možnsť stravovania. Zo sebou OPP na prvý týždeň Nastup okamžtý

Kontakt

Putorík Norbert
norbertputorik@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205