4.014 Frézar

Náplň práce

Práca na malich ale aj väčších dieloch podľa zakázky Uprava korekcii, výšky, upnutie dielca do stroja. V podniku sa vykonáva zakázková výroby nie seriova. Maximálny počet opakovaní výroby je 10 ks maximálne 15 ks.

Místo výkonu práce

Zlín

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme obrábačov kovov na CNC Frezu - programovací jazyk Fanuc Práca v Zline Práx minimálne 2 roky na CNC Freze aj zo sistémom Fanuc / Heiden Hein Požadujeme od uchádzača: - způsob práce : operátor dostane výkres a materiál a odevzdá hotový kus/kusy - příprava programu - příprava a seřízení nástrojů - volba upnutí - technologický postup k dispozici - výměna obrobků - průběžná kontrola – měření posuvkou, kalibry - úprava korekce nástroje v průběhu výroby

Nabízíme

Ponúkame prácu na HPP, Živnosť Práca na dlhodobo. Ponukame ubytovanie v okolí Zlína cca 5 km od pracoviska Nastup okamžitý po dohode a zaslaní životopisu. Platové podmienky 165kč/hod netto - 175kč/ hod netto Práca na turnusy po dohode, možnosť pracovať 10 až 12 hodín denne. Iba ranné smeny

Požadujeme zaslanie životopisu Prax minimálne 2 roky na CNC. V prípade požiadavku na ubytovanie zobrať si zo sebou veci na ubytovnu (Uteraky, hygienické potreby, atď...) Nastup okmžite.

Kontakt

Kazík Jakub
jakubkazik@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205