4.009 CNC Programátor

Náplň práce

Nastavenie programu v PC Nahratie programu do obrabacieho stroja Kontrola stavu výroby a procesu obrábania

Místo výkonu práce

Krnov

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme programatora / Nastavovača strojov (Horizontálna Freza, Sustruh CNC, FREZA CNC ) s programovacím jazykom Heiden Hein - Prax minimálne 5 rokov v príprave programu pre obrabacie stroje - Tvorbu a editáciu CNC programov na základe výkresovej dokumentácie - Prácu s CAD/CAM programami - Zostavovanie nástrojových listov a definovanie rezných parametrov obrábania - Nastavovanie CNC strojov, ladenie programov - Spoluprácu s výrobou, a nastavenie procestu výroby - Optimalizáciu aktuálnych procesov obrábania

Nabízíme

Zamestnanecké výhody, benefity - stabilná práca - práca na trvalý pracovný pomer možnosť na Živnosť - flexibilná pracovná doba - možnosť kariérneho rastu a vzdelávania vo firme - motivujúce platové ohodnotenie až do výčky 80 000 kč - služobný mobilný telefón, notebook - príspevok na dopravu - zabezpečené ubytovanie 2 km od pracoviska

znalosť výkresovej dokumentácie a prehľad v strojárskej technológií podmienkou - znalosť noriem a technickej dokumentácie - skúsenosť s prácou v CAD/CAM programoch (SolidWorks, SolidEdge výhodou) - skúsenosti s programovaním a nastavovaním 3, 4 a 5-osových CNC strojov Horizontálnej frézy, CNC Sustruhu (riadiace systémy Heiden Hein) - znalosti v oblasti nástrojov, rezných parametrov a spôsobov merania - prax v strojárenskom priemysle (obrábaní) výhodou - spoľahlivosť, samostatnosť - aktívny prístup k práci a ochota učiť sa

Kontakt

Halamová Michaela
michaela.halamova@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205