4.003 Žeriavnik skupina A a vyššie

Náplň práce

Presúvanie výrobkov mostovým žeriavom. Udržovanie poriadku na pracovisku, dodržiavanie BOZP.

Místo výkonu práce

Úvaly

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme nastavovača žeriavnika-viazača s dobrým fyzickým a zdravotným stavom, požadujeme spoľahlivú dochádzku a samostatnosť. Uchádzač musí mať organizačné schopnosti, na vedenie kolektívu. Žeriavnický a viazačský preukaz je podmienkou.

Nabízíme

dlhodobú práca na hlavný pracovný pomer, 3 zmenná prevádzka, 8h zmeny + nadčasy každý utorok, štvrtok a počas víkendov, čisté ubytovanie v penzióne (nachádza sa v Prahe, 4 km od podniku) + doprava z penziónu zadarmo firemným autobusom, v prípade potreby poskytujeme zálohy, ochranný pracovný odev

Firma za zaoberá lisovaním, zváraním a montážou dielov, špeciálne pre automobilový priemysel. Pracuje sa v čistom prostredí. V podniku sa nachádza aj závodná jedáleň. Pred nástupom je v podniku obhliadka a výroby, pohovor. Firma má svojho závodného lekára, pred nástupom je lekárska prehliadka ktorá sa zamestnancom prepláca.

Kontakt

Gajdičiarová Iveta
ivetagajdiciarova@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205