4.003 Žeriavnik skupina A a vyššie

Náplň práce

Presúvanie výrobkov mostovým žeriavom. Nejedna sa cisto o zeriavnicku poziciu, okrem posuvania vyrobkov mostovym zeriavom sa pracuje aj na lisovni. Praca na lisovni tvori vacsiu cast prace. Udržovanie poriadku na pracovisku, dodržiavanie BOZP.

Místo výkonu práce

Úvaly

Mzda

dohodou

Požadujeme

** NABOR DOCASTNE POZASTAVENY Z DOVODU NAPLNENIA OBJEDNAVKY ** Hľadáme nastavovača žeriavnika-viazača s dobrým fyzickým a zdravotným stavom, požadujeme spoľahlivú dochádzku a samostatnosť. Uchádzač musí mať organizačné schopnosti, na vedenie kolektívu. Žeriavnický a viazačský preukaz je podmienkou.

Nabízíme

dlhodobú práca na hlavný pracovný pomer, 3 zmenná prevádzka, 8h zmeny + nadčasy. Doprava z a na kazdu smenu zabezpecena zadarmo firemným autobusom z nadrazi v Uvaloch alebo blizkeho sidliska Rohoznik. V prípade potreby poskytujeme zálohy, ochranný pracovný odev

Firma za zaoberá lisovaním, zváraním a montážou dielov, špeciálne pre automobilový priemysel. Pracuje sa v čistom prostredí. V podniku sa nachádza aj závodná jedáleň. Pred nástupom je v podniku obhliadka a výroby, pohovor. Firma má svojho závodného lekára, pred nástupom je lekárska prehliadka ktorá sa zamestnancom prepláca v 1. vyplate.

Kontakt

Strýček Lukáš
lukasstrycek@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205