4.001 Brusič

Náplň práce

Broušení menších či větších železných odlitků pomocí ručních brusek nebo větších zavěšených brusek (tzv. harleye).

Místo výkonu práce

Kopřivnice

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pracovníky, kteří mají zkušenosti s broušení velkých čí malých odlitků ze železa. Požadujeme praxi minimálně rok na jakékoliv pozici ve slévárně. Chuť a ochotu do práce.

Nabízíme

Příspěvek na dopravu nad 40 km (95 kč za jeden odpracovaný den). Zajímavé platové ohodnocení. Práci v třísměnném nebo dvousměnném provoze, osmihodinové směny.

Další informace

TATRA METALURGIE a.s. je významným českým výrobcem odlitků a výkovků, které jsou dodávány pro strojírenské aplikace v mnoha evropských zemích. Obchodní činnost společnosti navazuje na dlouhodobé obchodní vztahy se zákazníky slévárny (Tafonco a.s.) a kovárny (Taforge a.s.) s cílem jejich dalšího posílení a rozvoje. Odlitky a výkovky směřují do automobilového průmyslu, železničního průmyslu, k výrobcům zemědělských strojů, stavebních strojů a manipulační techniky. Své uplatnění naleznou i v oblasti všeobecného strojírenství i speciálních aplikací. Před nástupem je nutné absolvovat lékařskou prohlídku u našeho závodního lékaře, která stojí 300 Kč. K lékaři je nutno donést výpis ze zdravotní dokumentace od obvodního lékaře. Lékařskou prohlídku i výpis ze zdravotní dokumentace agentura poté proplácí.

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Kovalčík Daniel
danielkovalcik@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka