4.001 Brusič

Náplň práce

Broušení menších či větších železných odlitků pomocí ručních brusek nebo větších zavěšených brusek (tzv. harleye).

Místo výkonu práce

Kopřivnice

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pracovníky, kteří mají zkušenosti s broušení velkých čí malých odlitků ze železa. Požadujeme praxi minimálně rok na jakékoliv pozici ve slévárně.

Nabízíme

Příspěvek na dopravu nad 40 km (95 kč za jeden odpracovaný den). Zajímavé platové ohodnocení. Práci v třísměnném nebo dvousměnném provoze, osmihodinové směny.

Další informace

TATRA METALURGIE a.s. je významným českým výrobcem odlitků a výkovků, které jsou dodávány pro strojírenské aplikace v mnoha evropských zemích. Obchodní činnost společnosti navazuje na dlouhodobé obchodní vztahy se zákazníky slévárny (Tafonco a.s.) a kovárny (Taforge a.s.) s cílem jejich dalšího posílení a rozvoje. Odlitky a výkovky směřují do automobilového průmyslu, železničního průmyslu, k výrobcům zemědělských strojů, stavebních strojů a manipulační techniky. Své uplatnění naleznou i v oblasti všeobecného strojírenství i speciálních aplikací. Před nástupem je nutné absolvovat lékařskou prohlídku u našeho závodního lékaře, která stojí 300 Kč. K lékaři je nutno donést výpis ze zdravotní dokumentace od obvodního lékaře. Lékařskou prohlídku i výpis ze zdravotní dokumentace agentura poté proplácí.

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Kovalčík Daniel
danielkovalcik@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka