2.006 Skladník VZV

Náplň práce

Dovoz materialu zo skladu na pracovisko Odvoz vyrobených dielov z praocoviska Nakladka a vykládna kamionov Preskladenie skladu prípade potreby. Kompletná logistika

Místo výkonu práce

Pardubice

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme schopných VZV skladnikov v Pardubiciach na oddelenie Logistiky Práca v 3 zmennej prevádzke Platný preukaz na VZV Ochota robiť nadčasi. Nastup okamžite Dlhodobá práca Ubyotvanie zabespečené a hradené Práca na HPP i Živnoť

Nabízíme

Platové podmienky 22 000 - 28 000 kč Netto. Ubytovanie hradené Možnosť nadčasov. Práca v 3 zmennej prevádzke Nastup okamžite Práca na HPP

Práca na VZV do 3,5 ton. Plinové, Elektrické o motorove všetky druhy na pracovisku.

Kontakt

Šmatlavová Katarína
katarinasmatlavova@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205