2.005 Skladník piker

Náplň práce

Práce ve skladu. Vykonávají se 4 základní činnosti: příjem, vychystávání, balení, expedice. Příjem: -kontorla jestli zboží přišlo vpořádku od dodavatele - zboží se vybalí z krabic a pomocí čtečky se naskladňuje do systému Vychystávání: - s pomocí čtečky a vozíku se vybírají z regálů produkty , které si zákazník objednal Balení - pečlivé zabalení každé zakázky Expedice - zboží se vytřídí podle dopravců azemě . poté se vychystává na palety a předává dopravci

Místo výkonu práce

Stará pošta 819, 664 61 Rajhrad

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pro rychle rozvíjející splečnost s mezinárodním přesahem, se sídlem v Brně hledáme splehlivé pracovníky na pozice skladníku. Společnost se zabývá distribucí drogistického zboží (parfémy, kosmetika, šampóny) po celé evropě. Operuje ve 22 zemích Evropy a v USA). Není třeba žádného specifického vzdělání, stačí mít jen zdravé ruce a nohy a být aspoň trošku manuálně zručný. Dále je potřeba aspoň základní počítačová gramotnost (umím zapnout počítač a kliknout myší). Práce je vhodná pr obě pohlaví.

Nabízíme

Nabízíme zázemí ve společnosti s mezinárodním přesahem na hlavní pracovní poměr. Finanční ohodnocení je motivující, zaměstnanci dostávají stravenky a můžou využít dalších benefitů společnosti jako jsou slevy na výrobky, co firma prodává plus různé výprodeje a zaměstnanecké akce (vánoční večírek, letní grilovačka). Pracuje se na dvousměný provoz- ranní a odpolední směny. Pracovní doba je vždy od 5:45 do 14:00 nebo od 14:00 do 22:15. Do práce a z práce Vás z Brna a Pohořelic zaveze firemní autobus.

Další informace

Práce není fyzicky až tak náročná, je akorát třeba zvládnout být 8 hodin na nohou. Nejsou specifické požadavky na zdravotní stav, kromě zdravých rukou a nohou a chutě do práce.

Ubytování

Ne

Doprava

Ano

Kontakt

Plesníková Petra
petra.plesnikova@mcroygroup.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka