2.004 Skladník pomocný

Náplň práce

Výroba: Manipuluje s materiálom a hotovými výrobkami v súlade s operačnými štandardami a inštrukciami za účelom zabezpečenia plynulého toku materiálu a hotových výrobkov. Zodpovedá za správne dodanie materiálu do výroby a následnú skladovú evidenciu. Pravidelne zásobuje linky požadovaným materiálom a odváža po separácii odpad do vyhradených priestorov. Zabezpečuje fyzickú inventúru prideleného materiálu a hotových výrobkov. Zodpovedá za správnosť naloženého materiálu a hotových výrobkov a príslušnej dokumentácie. Pracovná pozícia pracujúca v 7,25 hod. dennom a 8 hod. dennom pracovnom režime vykonáva prácu od pondelka do piatku v pravidelne rozvrhnutom pracovnom čase a pracovná pozícia pracujúca v 11,00 hod. dennom pracovnom režime vykonáva prácu prevažne v nepretržitej prevádzke v nepravidelne rozvrhnutom pracovnom čase.

Místo výkonu práce

Nitra

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pre podnik Foxconn Nitra obsadzujeme pozície Skladník bez VZV. Pravidelne zásobuje linky požadovaným materiálom a odváža po separácii odpad do vyhradených priestorov. Požaduje sa dobrý zdravotný stav, dobrý zrak, disciplinovaný prístup k práci. Nepožadujú sa skúsenosti s výrobou, pracovník bude zaškolený.

Nabízíme

Pracovný pomer na HPP Všetky pozície vhodné pre mužov Hodinová mzda po skúš. dobe je 4,05€/hod brutto Pracovný úväzok 7,5h/12h - podľa zadania užívateľského zamestnávateľa Zabezpečené ubytovanie Zabezpečené stravovanie v podniku (zabezpečený obed - príspevok 1,50€/zamestnanecká cena 1,09€, za nočnú smenu bez stravy - doplatok do mzdy 1,86€) Dochádzkový sezónny bonus - podľa podmienok užívateľského zamestnávateľa Zabezpečená doprava do a zo zamestnania priamo na ubytovňu Zálohy Možnosť nadčasov

Další informace

Ubytovanie zabezpečené zo strany agentúry v dvoch typoch 1. zložené z "buniek", jedna bunka obsahuje 2 dvojlôžkové izby s televízorom; každá bunka je vybavená kuchynkou (súčasťou je chladnička a dvojplatnička); plus kúpeľňa a wc; možné využitie práčovne na prízemí. Pračka. Za ubytovanie strhávaný poplatok 1€ za noc. 2. Izbový systém – dvoj-, troj- a štvorlôžkové izby, spoločné kuchynské priestory, spoločné sanitárne a sociálne zariadenie, spoločná spoločenská miestnosť s TV a satelitom.

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Kozlová
Mgr. Safia
safiakozlova@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka