1.005 Operátor výroby - líder zahraničie

Náplň práce

Letovanie hlinikových trubičiek do Klimatizacie Práca s plameňom Práca s letovacou pištolou. Práca vo 4 zmennej prevádzke. Opalovanie hlinikových trubičiek, natretie pastou ktorá prletuje druhu časť k sebe, následne opalenie truby a spojenie dokopy.

Místo výkonu práce

Stuttgart

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme 2 Oprátorov- Zváračov na letovanie hlinikových trubiek do klimatizácie. Požadujeme manuálnu zručnosť uchádzača Práca letovacou zváračkou Opalovanie hlinikových trubiek a spájanie dokopy. Kontrolu finálných výrobkov Otvorenú živnosť Osobný automobil Nemecky jazyk na urovni dohovorenia sa Práca 4 zmennej prvádzke Nastup ihneď

Nabízíme

Plat 10.5€ na živnosť Zdarma ubytovanie 50€ príspevok na dopravu Práca len na živnosť. Možnosť dlhodobejšej práce a v prípade šikovností možnosti prestupenia do Nemeckej spoločnosti

Požadujeme Nemecky jazyk na mierne pokročilej urovni Otvorenú živnosť (Slovensku, Českú) Ubytovanie zdarma do 40 km od závodu Príspevok na dopravu Osobný automobil potrebný Zdravotbý stav dobrý pre prácu v Nočnej prevádzke.

Kontakt

Hladíková Radka
radkahladikova@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205