1.004 Operátor výroby

Náplň práce

práce na lince potahování autosedaček-čalounictví, montování kabelů, plastů, ohřevů sedaček, práce s kůží

Místo výkonu práce

Adient Bor s. r. o.

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pro společnost se sídlem Bor - Nová Hospoda, která se zabývá výrobou autosedaček pro BMW hledáme nové zaměstnace s chutí do práce. Práce je vhodná pro muže i ženy do 50let, fyzicky zdatné - náročná práce na ruce. Spolehlivost, samostatnost a základní matematické znalosti nutností. Náplní práce je potahování autosedaček, montování kabelů, plastů, ohřevů sedaček, práce s kůží Práce je na 3 směny

Nabízíme

Dlouhodobá spolupráce na HPP. Výborné platové ohodnocení vč. bonusů. K dispozici do práce doprava zdarma. Poskytujeme ubytování a firemní oblečení. Na zakázce máte stravu 1x denně zdarma. Třísměnný provoz. Zkušenosti v automobilovém prumyslu výhodou.

Další informace

od 1.10.2018 Zálohy se poskytují pouze lidem do první výplaty. V případě že první výplata bude nižší než 5000,- bude mít nárok na zálohy ještě do další výplaty. záloho pro novonastoupené jsou klasicky 1000,- po odpracování celého týdne vždy v pondělí

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Rencésová Veronika
veronika.rencesova@manuvia.com

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám

Navigace: Hlavní stránka