1.004 Operátor výroby

Náplň práce

• Vkládání a odebírání 30-40cm plechvých výlisků ze samosvářejícího stroje - kontrola kvality a následné čištění výrobků,ukládání hotového výrobku do přepravek • Jednoduché operace,práce vhodná pro muže i ženy

Místo výkonu práce

Valašské Meziříčí

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pro Společnost se sídlem ve Valašské Meziříčí, která je výrobcem náhradních dílu do automobilového průmyslu, hledáme spolehlivé a samostatné zaměstnance se ZŠ/SŠ a výučním listem.

Nabízíme

mzda 22.500 kč Brutto -17.500 kč netto Nabízíme dlouhodobou práci na HPP s odpovídajícím mzdovým ohodnocením. Práce probíhá ve třísměnných provozech s volnými víkendy nebo 12ti hodinnovém nepřetržitém provozu.Pro pracovité zaměstnance je zde možnost přivydělání si prostřednictvím přesčasů. V podniku je možnost na ranních směnách stravování ve školní jídelně,která je umístěna na proti firmě,nebo v nově otevřeném bufetu v podniku.Za odpolední a noční směny přispíváme na stravné.

Další informace

V podniku je vybavená kuchyňka,kde je mikrovlná trouba,lednice a automaty na nápoje a drobné občerstvení. K dispozici jsou oddělené mužské a ženské šatny se sprchou. Pro kuřáky je v areálu zařízená tzv.kuřárna. Pro zaměstnance z Sk je zařízen svozový autobus,který je plně hrazen naší firmou trasa autobusu:Korňa-Turzovka-Vysoká-Makov-Bečvy-Rožnov pod Radh.-Zubří-Valašské Meziříčí Pro nemístní je možnost zajištění ubytování v nově zrekonstruované ubytovně se samosatným sociálním zařízením (WC+koupelna) a kuchyňkou.

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Vašulínová Markéta
marketa.vasulinova@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka