1.004 Operátor výroby

Náplň práce

Obsluha linky pri výrobe kompozitných profilovov a kontrola kvality. Zamestnanec sleduje výrobný proces,aby boli všetky sklenené vlákna správne naviazane,bez žiadnych nerovností. Sklenené vlákna sa spoja s lepom,tento proces ide pomaličky,na konci je výrobok s danou dlźkou,kt. zamestnanec odreže a predá ďalej na dokončenie.

Místo výkonu práce

Kunovice

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pre spoločnosť so sídlom v Kunoviciach, špecializujúca sa na výrobu a vývoj kompozitných a sendvičových materiálov pre široké rozpätie odberateľov,napr. autobusy,železničné vozidlá a letecký priemysel, hľadáme spoľahlivých a samostatných zamestnancov s ZŠ/SŠ alebo výučným listom.

Nabízíme

Dlhodobú prácu na HPP s odpovedajúcim mzdovým ohodnotením. Práca prebieha v 12 hod.nepretržitom provoze. Strieda sa krátky a dlhý týždeň. Práca aj v 8hod.režime,pracuje sa od pondelka do piatka. Pracovití zamestnanci si môžu privyrobiť formou presčasov. Je možnosť ubytovania. Izby su 2 posteľové,na izbe je TV a chladnička. na chodbe je spoločná kuchynka.

Další informace

Zamestnanci majú k dispozícii odpočinkovú miestnosť,kde je kuchynka s chladničkou a mikrovlnou trúbou. Po prípade je možné využiť automaty na kávu a iné teplé nápoje.

Ubytování

Ano

Doprava

Ne

Kontakt

Sásová Lucia
luciasasova@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka