1.004 Operátor výroby

Náplň práce

Pracovník obsluhuje přidělený poloautomatický nebo automatický stroj (nejedná se o pásovou výrobu). Po celou prac. dobu se stojí. Pracovník vloží jednotlivý komponent (maximálně o hmotnosti do 15kg) do samosvářecího automatického stroje. Po dokončení sváření vyndá onen komponent, vizuálně zkontroluje svár a komponent uloží na paletu. Dále se výrobky čistí, nebo se dopravují ke stroji.

Místo výkonu práce

Ostrava

Mzda

dohodou

Požadujeme

Operátora výroby s chutí pracovat a s pravidelnou docházkou. Práce ve třísměnném provozu a na 12 ti hod. směnách ( 2dny ranní, 2 dny noční a 4 dny volno ) - nemůžeme určit na jaké směny budou uchazeči přiřazeni Uchazeč musí splňovat tyto ukazatele: 1. zdravotní způsobilost, hluk kat. III 2. ukončené střední vzdělání zakončené učňovskou zkouškou (výuční list), popř. jiné středoškolské vzdělání 3. v případě absence požadavku bodu 2, pak lze přijmout uchazeče s doloženou praxí ( min. 1/2 roku v aut. pr.) 4. v případě odborných pozic (svářeč, VZV, jeřáb, atp) stačí doložení průkazem odbornosti 5. dostavit se na osobní pohovor do kanceláře + sebou mít CV

Nabízíme

Nabízíme dlouhodobou práci na HPP s odpovídajícím mzdovým ohodnocením. Pro pracovité zaměstnance je zde možnost přivydělání si prostřednictvím přesčasů a práce v sobotu. V podniku je možnost stravování se v nově vybudované jídelně.

Další informace

Automobilový průmysl, kde se vyrábí karoserie automobilu. V podniku je zabezpečen pitný režim – barely s pitnou vodou. Stravovat se je možné v nově zřízené jídelně, kde se jídlo platí v hotovosti, nebo jsou k dispozici mikrovlné trouby, kde si lze ohřát vlastní jídlo. Popřípadě lze využít jídelní automaty s bagetami a sladkostmi, automaty na kávu a jiné teplé nápoje. K dispozici jsou oddělené mužské a ženské šatny se sprchou.

Ubytování

Ne

Doprava

Ne

Kontakt

Potyšová Milena
milenapotysova@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka