1.004 Operátor výroby

Náplň práce

Pracovník obsluhuje pridelený automatický stroj,nie je to pásová výroba,alebo zamestnanec manuálne vyrába kabelové zväzky podľa šablóny,či navíja ručne cievky. Muži obsluhujú lis,alebo su zaradení do skladu.

Místo výkonu práce

Uherské Hradiště

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pre spoločnosť so sídlom v Uherskom Hradišti, ktorá je kľúčovým dodávateľom pre firmy Audi,Continental,Volkswagen a mnoho ďalších,špecializujúca sa na výrobu motorových systémov kabeláže t.j. rám kabeláže a káblových zväzkov,dvere pre nákladné automobily, autobusy a špeciálne vozidlá,hľadáme spoľahlivých zamestnancov se ZŠ/SŠ nebo vyučeným listom.

Nabízíme

Dlhodobu prácu na HPP s odpovedajúcim mzdovým ohodnotením. Práca prebieha v jednosmennej,dvojsmennej alebo trojsmennej prevádzke s voľnými víkendmi. Možnosť presčasov.

Další informace

Stravovanie je možné v jedálni, alebo zamestnanci môžu využiť mikrovlnú trúbu na ohrev vlastného jedla,či využiť chladničku na uskladnenie potravín. K dispozícii sú aj automaty s jedlom,kávou a iné nápoje. Po prípade je možnosť využiť oddelené spchy. Pre zamestnancov,kt.potrebujú ubytovať je k dispozícii ubytovňa,2-3 posteľové izby,pre 2-3 izby je spoločná kuchynka,toaleta a sprcha.

Ubytování

Ano

Doprava

Ne

Kontakt

Peržeľová Mariana
marianaperzelova@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka