1.004 Operátor výroby

Náplň práce

Pracovník obsluhuje přidělený automatický stroj (nejedná se o pásovou výrobu). Pracovník vloží jednotlivý komponent (maximálně o hmotnosti do 15kg) do samosvářecího automatické stroje. Po dokončení sváření vyndá onen komponent, vizuálně zkontroluje svár a komponent uloží na paletu.

Místo výkonu práce

Třinec

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pro Společnost se sídlem v Třinci, která je dodavatelem komponentů pro koncern Hyundai Motor Manufacturing a KIA Slovakia, specializující se na výrobu částí karoserie tj. dveřních rámů a dále bezpečnostních prvků a nosičů palubních desek, hledáme fyzicky zdatné, spolehlivé a samostatné zaměstnance se ZŠ/SŠ a výučním listem.

Nabízíme

Nabízíme dlouhodobou práci na HPP s odpovídajícím mzdovým ohodnocením. Práce probíhá ve dvousměnných provozech s volnými víkendy. Pro pracovité zaměstnance je zde možnost přivydělání si prostřednictvím přesčasů a práce v sobotu. V podniku je možnost stravování se v nově vybudované jídelně.

Další informace

V podniku je zabezpečen pitný režim – barely s pitnou vodou. Stravovat se je možné v nově zřízené jídelně, kde se jídlo platí v hotovosti, výběr ze 3 teplých jídel, nebo jsou k dispozici mikrovlné trouby, kde si lze ohřát vlastní jídlo. Popřípadě lze využít jídelní automaty s bagetami a sladkostmi, automaty na kávu a jiné teplé nápoje. K dispozici jsou oddělené mužské a ženské šatny se sprchou.

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Šteffeková Dana
danasteffekova@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka