1.004 Operátor výroby

Náplň práce

Pracovník obsluhuje přidělený poloautomatický nebo automatický stroj (nejedná se o pásovou výrobu). Pracovník vloží jednotlivý komponent do samosvářecího automatické stroje. Po dokončení sváření vyndá onen komponent, vizuálně zkontroluje svár a komponent uloží na paletu. Dále se výrobky čistí nebo dopravují komponenty ke stroji.

Místo výkonu práce

Ostrava

Mzda

dohodou

Požadujeme

Operátora výroby s chutí pracovat a s pravidelnou docházkou.. Uchazeč musí splňovat tyto ukazatele: 1. zdravotní způsobilost (hluk kat. III, noční směny) 2. ukončené střední vzdělání zakončené učňovskou zkouškou (výuční list), popř. jiné středoškolské vzdělání 3. v případě absence požadavku dle bodu 2, pak lze přijmout uchazeče s doloženou praxí (zápočtový list) 4. v případě odborných pozic (svářeč, VZV, jeřáb, atp) stačí doložení průkazem odbornosti

Nabízíme

Nabízíme dlouhodobou práci na HPP s odpovídajícím mzdovým ohodnocením. Práce probíhá v třísměnném provozu s volnými víkendy. OD 28.5. ČÁST PROVOZU NAJÍŽDÍ na 12 ti hod směny!!! Neovlivníme, zda budou přiřazení na 12ti hod směnách nebo 8 hod/směnách Pro pracovité zaměstnance je zde možnost přivydělání si prostřednictvím přesčasů. V podniku je možnost stravování se v nově vybudované jídelně.

Další informace

Automobilový průmysl, kde se vyrábí celá karoserie automobilu. Po celou prac. dobu se stojí. V podniku je zabezpečen pitný režim – barely s pitnou vodou. Stravovat se je možné v nově zřízené jídelně, kde se jídlo platí v hotovosti, nebo jsou k dispozici mikrovlné trouby, kde si lze ohřát vlastní jídlo. Popřípadě lze využít jídelní automaty s bagetami a sladkostmi, automaty na kávu a jiné teplé nápoje. K dispozici jsou oddělené mužské a ženské šatny se sprchou.

Ubytování

Ne

Doprava

Ne

Kontakt

Damková Nikol
nikoldamkova@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka