1.004 Operátor výroby

Náplň práce

Práce probíha na třísměnný, porpř. dvousměnný provoz od PO do PÁ. Náplň práce spočivá v kompletaci kovových dílů a jejich vizuální kontrole, převážně ve stoje.

Místo výkonu práce

Brno - Slatina

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pro světového dodavatele působícího v oblasti výroby klimatizací, se sídlem v Brně, hledáme nové kolegy do týmu na pozici operátora výroby.

Nabízíme

Dlouhodobou spolupráci na HPP, mzdu od 19 000Kč + náborový příspěvěk 3000Kč, 13. plat, možnost záloh, motivační program za absolvování přesčasových hodin, možnost přechodu do kmenového stavu, možnost dvousměnného provozu, týden dovovlené na víc, nepřetržitý provoz kantýny (provoz i na nočních směnách), dotované stravné, čisté a moderní prostředí, možnost kariérního růstu, zdravotní středisko přímo na pracovišti, zaškolení na pozici, práce v Brně.

Další informace

Pozice je vhodná jak pro muže tak i ženy. Nevyžadujeme předchozí praxi - zaučíme Vás.

Ubytování

Ne

Doprava

Ne

Kontakt

Bilík Jiří
jiri.bilik@wincottpeople.com

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám

Navigace: Hlavní stránka