1.004 Operátor výroby

Náplň práce

operátor výroby bodového zvárania, zamestnanec vkladá kusy do samozváracieho stroja, vyberá, kontroluje ich a uklada - preto je dolezity dobry zrak, nejedná sa o pasovú výrobu.

Místo výkonu práce

Úvaly

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme zodpovedných pracovníkov na bodové zváranie s dobrým zdravotným stavom a vzornou dochádzkou. Viazačský a žeriavnický preukaz je výhodou. *Je potrebne aby mal uchadzac dobry zrak a zakladne znalosti s pocitacom, skusenosti niesu potrebne*

Nabízíme

dlhodobú práca na hlavný pracovný pomer, 3 zmenná prevádzka, 8h zmeny + nadčasy. Zvoz na a z kazdej smeny z nadrazi v Uvalech alebo blizkeho sidliska Rohoznik.

Firma za zaoberá lisovaním, zváraním a montážou dielov, špeciálne pre automobilový priemysel. Pracuje sa v (relativne) čistom prostredí. V podniku sa nachádza aj závodná jedáleň. Pred nástupom je v podniku obhliadka výroby, pohovor. Firma má svojho závodného lekára, pred nástupom je lekárska prehliadka ktorá sa zamestnancom prepláca v 1. vyplate.

Kontakt

Greško Tomáš
tomas.gresko@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205