1.004 Operátor výroby

Náplň práce

válcování na míru, ohýbání trubek na strojích

Místo výkonu práce

Žebrák

Mzda

dohodou

Požadujeme

Do podniku zabývajícího se výrobou motorových součástí a autosedaček v Žebráku, hledáme schopné a šikovné operátory! Ochotné pracovat v třísměnném provozu, na osmi až dvanácti hodinových směnách. Praxe v automotiv je výhodou, ne nutností. Plat dle pozice a zařazení.

Nabízíme

Nabízíme možnost zaměstnání v Žebráku, ve výrobě motorových součástí a autosedaček. - Třísměnný provoz s možností přesčasů - Stravování možno v podniku - Ubytování je zajištěno spolu se svozem na směny - Práce na HPP

Další informace

Je zajištěno ubytování a svoz přímo do podniku. K nástupu je nutný Výpis ze zdravotní dokumentace (ne starší než 6 měsíců), zdravotní prohlídka probíhá den před nástupem do podniku. Zajištěn pracovní oděv a obuv zaměstnavatelem.

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Málek Aleš
alesmalek@wincottpeople.com

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám

Navigace: Hlavní stránka