1.004 Operátor výroby

Náplň práce

Pracovník obsluhuje přidělený poloautomatický nebo automatický stroj (nejedná se o pásovou výrobu). Pracovník vloží jednotlivý komponent (maximálně o hmotnosti do 15kg) do samosvářecího automatické stroje. Po dokončení sváření vyndá onen komponent, vizuálně zkontroluje svár a komponent uloží na paletu. Dále se výrobky čistí nebo dopravují komponenty ke stroji.

Místo výkonu práce

Ostrava

Mzda

dohodou

Požadujeme

Operátora výroby s chutí pracovat a pravidelnou docházkou. Práce na třísměnný provoz s volnými víkendy nebo 12 hod směny - 2 dny ranní-6-18 hod, 2 dny noční směna 18-6 hod, a 4 dny volna. Záleží, na jakou směnu budou přiděleni. Uchazeč musí splňovat tyto ukazatele: 1. zdravotní způsobilost 2. ukončené střední vzdělání zakončené výučním listem, popř. jiné středoškolské vzdělání (maturita) 3. v případě absence požadavku dle bodu 2, pak lze přijmout uchazeče s doloženou praxí 4. v případě odborných pozic (svářeč, VZV, jeřáb, atp) stačí doložení průkazem odbornosti

Nabízíme

Nabízíme dlouhodobou práci na HPP s odpovídajícím mzdovým ohodnocením. Pro pracovité zaměstnance je zde možnost přivydělání si prostřednictvím přesčasů a práce v sobotu. V podniku je možnost stravování se v nově vybudované jídelně.

Další informace

Automobilový průmysl, kde se vyrábí karoserie automobilu. Po celou prac. dobu se stojí. Ubytovna - pokoje po 2-4, kuchyňka na chodbě.V podniku je zabezpečen pitný režim – barely s pitnou vodou. Stravovat se je možné v nově zřízené jídelně, kde se jídlo platí v hotovosti, nebo jsou k dispozici mikrovlné trouby, kde si lze ohřát vlastní jídlo. Popřípadě lze využít jídelní automaty s bagetami a sladkostmi, automaty na kávu a jiné teplé nápoje. K dispozici jsou oddělené mužské a ženské šatny se sprchou.

Ubytování

Ano

Doprava

Ne

Kontakt

Damková Nikol
nikoldamkova@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka