1.004 Operátor výroby

Náplň práce

V podniku se vyrábějí převážně hliníkové rozvody do klimatizací aut a další díly pro automobilky. Manuální práce u ohýbacích, lisovacích nebo šroubovacích strojů. Jednoduchá manuální práce (vkládání/vyndávaní dílů do/ze strojů), kontrola kvality vyrobených dílů, jejich počítání a překontrolování před odesláním zákazníkovi.

Místo výkonu práce

Stuttgart

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hledáme operátory výroby do Německa - automobilový průmysl. 3-směnný provoz, možnost nadčasů. Potřebná manuální zručnost a kvalita práce. Mírně pokročilá němčina.Práce na ŽL 9,50 €. Osobný automobil výhodou.

Nabízíme

Ponúkame ubytovanie v dostatočne vybavených bytových jednotkách.(Rodinné domy, byty, ubytovny),v mieste výkonu práce, možnosť využitia mestskej hromadnej dopravy do podniku Ubytovanie je hradené zamestnávateľom Možnost nadčasů.

Další informace

V podniku se vyrábějí převážně hliníkové rozvody do klimatizací aut a další díly pro automobilky BMW, Porsche, Daimler. Manuální práce u strojů (vkládání/vyndávaní dílů do/ze strojů). Praxe v automobilovém průmyslu je výhoda. Je možné dělat nadčasy – požadujeme v případě navýšení výroby. Pro práci není předepsané pracovní oblečení, pouze je vyžadována ochranná obuv. Brýle a rukavice se fasují v podniku, pokud jsou k práci potřeba. V podniku je k dispozici kantýna, kde je možné ohřát si jídlo v mikrovlnné troubě. Během ranní směny se zde vaří obědy. Jsou tu automaty na kafe, vodu, slazené nápoje a sendviče a malé pochutiny. Stravu si hradí zaměstnanec sám. Automobil výhodou kvůli dopravě do práce! Náklady na dopravu do Německa/práce si hradí zaměstnanec. Před vycestováním je nutné si zajistit na osobní automobil Zelenou plaketu (tzv. DEKRA, kategorie č. 4). Vybavuje se na STK na počkání.

Ubytování

Ano

Doprava

Ne

Kontakt

Putorík Norbert
norbertputorik@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka