1.004 Operátor výroby

Náplň práce

Práca na pri lisovacích strojoch. Práca prí vkladani a vykladaní dielcov zo stroja. Kontrola vyrobených dielov. Prípadné očistenie a uprava povrchu na vyrobenom dieli. Dieli sa vyrábajú pre automotiv. Dieli sú vyrobené len s plastou.

Místo výkonu práce

Nové Mesto nad Váhom

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme operátorov výroby na výrobné lisy do Nového Mesta nad Váhom. Jedná sa o prácu pri výrobných lisov. Kontrola výrokov. Spoločnost ma zamestanie pre výrobu vyliskov pre Autmobilový priemysel. Práca s plastovými dielami. Opracovanie plastových výrobkov.

Nabízíme

Platové podmienky 2,80€ plus 10 cenotov za nadčasi. Ubytovanie zamespečené a zdarma. Práca na DVP. Práca na dlhodobo.

Další informace

Prípade záujmu zamespečujemé ubytovanie.

Kontakt

Šmatlavová Katarína
katarinasmatlavova@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205